Zeytinburnu Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Ofis içi ekipmanların teknik servis ve yedek parça teminini de sağlayan firmamız, Zeytinburnu yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için sizlere profesyonel planlar üretiyor. Şirketlerin gider tablosunda önemli bir yer işgal eden satın alma kalemini ortadan kaldıran kiralama metotlarımız, firmanız için verdiğimiz ücretsiz danışmanlık desteği sayesinde optimum verime ulaşıyor.

 

Kontrol Bizde, Konfor Sizde

Zeytinburnu fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz için sorunsuz bir deneyim yaşatmayı vaat ediyoruz. Cihazı kullandığınız süre boyunca kartuş ve toner ihtiyacınızı üstlenen firmamız, arıza durumunda acil çözümler üretmek adına teknik servis hizmetini de sizlerin kullanımına sunuyor. Ofis içinde onarılmayan arızalar giderilinceye kadar tarafınıza muadil cihaz temin edilerek işlerinizin sekteye uğraması önleniyor.

Bütçenizi Sarsmadan Teknolojiyi Yakalayın

Fotokopi ve yazıcı kiralama konusuna kurumsal yaklaşan ekibimiz, ekonominize optimum faydayı sağlamak amacıyla iki farklı ödeme planı seçeneği ortaya koyuyor. Eğer aylık sabit ödemeler yapmayı tercih ediyorsanız, bir yıllık sözleşme boyunca aynı fiyat garantisi sunuluyor. Cayma bedeli maddesi konulmayan sözleşme süresince istediğiniz an teknik yardım alma şansınız da var.

Kullandığınız kadar ödeme yaptığınız kiralama yöntemimiz de ise her ayın sonunda cihazın sistemi üzerinden sayfa adedi saptanıyor ve buna bağlı olarak ödeme miktarınız ortaya çıkıyor. Size uygun çözümler üretebilmemiz için bizlerle iletişime geçebilir ve randevu verebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right