Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama

Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama

Yıllık baskı maliyetlerini düşürmek için tercih edilen en seçeneklerden biri fotokopi makinesi ve yazıcı gibi cihazların kiralama yoluyla temin edilmesidir. Şirketleri ve kamu kurumlarını satın alma ile ortaya çıkan külfetten kurtaran bu optimizasyon yöntemi, firmamız tarafından yaklaşık on iki yıldır profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.

 

Kiralık yazıcı ve fotokopi makinesi ihtiyacınız doğduğunda ilk olarak müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz. Bu sayede firmanızın ya da kurumunuzun ihtiyacı netleştirilerek size özel teklifler hazırlama ihtimalimiz güçleniyor. Çünkü aylık ortalama çıktı adediniz, hangi tür baskılara öncelik verdiğiniz, kullandığınız kağıt boyutu vb etmenlere göre cihaz seçeneği sunmaktayız.

 

Görüşmeler sonrasında size en uygun cihaz belirleniyor ve sözleşme süresi tayin ediliyor. Mevcut kiralama modellerimiz aylık sabit ödemeli ve sayfa başı ödemeli olmak üzere iki ana başlıkta incelenebilmekte.

 

Aylık sabit ücret ödeyerek cihaz kiralamak isterseniz, en az bir yıllık sözleşme yapmanız gerekiyor. Süre uzadıkça daha avantajlı fiyatlar verebildiğimiz bu yöntemde cihazın kullanımıyla alakalı herhangi bir sınır ya da ölçümleme bulunmuyor. Başka bir deyişle, cihazdan ne kadar çıktı alırsanız alın ödeyeceğiniz miktar aynı kalıyor.

 

Sayfa başı ödeme yöntemini tercih ettiğinizde miktarın belirlenmesi için cihazlardaki hafıza birimi kullanılıyor. Bir ayın altında kalan kiralamalarda süre sonunda, bir ayın üzerindeki kiralamalarda ise her ayın sonunda sayaç ölçümü yapılıyor. Buradan elde edilen rakam birim maliyetle çarpılıyor ve vergiler ilave edilerek ödeyeceğiniz miktar faturanıza yansıtılıyor.

 

Kiralama yöntemlerimizde müşterilerimizin üzerindeki yükü mümkün olduğunca azaltmaya yönelik stratejiler belirliyoruz. Bu doğrultuda teknik servis desteği  (kurulum, bakım, onarım) ve toner / kartuş temini sağlıyoruz. Müşterilerimiz sadece ne kadar kâğıt harcayacaklarına odaklanıyor, geri kalan her şey için biz devreye giriyoruz.

 

Kiraladığımız cihazlar Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na dahil edilen VERBİS sistemine de uygun olup güvenli bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama ile ilgili talepleriniz için müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Fotokopi maliyetinizi düşürmek için hemen bize ulaşın.