Çıktı Maliyetleri

Çıktı Maliyetleri

Profesyonel kadromuzla her sektörün ihtiyacına göre özel çözümler hedefleyen kiralama metotlarımızda maliyet planlamanıza da yardımcı olmaktayız. Oluşturduğumuz çıktı maliyetleri, tercih edilen cihaz, amaçlanan süre vb kriterlere göre farklılık göstermektedir.

 

Firmamızla iletişim kurduğunuzda ihtiyacınızın net olarak belirlenmesi adına size bir takım sorular iletilecektir. Aylık baskı adediniz ve işinizin gelecekteki durumu gibi verileri ortaya koymamızı sağlayan bu sorular neticesinde hangi modelin size uygun olduğu netleştirilir.

 

Lexmark, HP, Canon, Develop ve Samsung gibi birçok markanın farklı ürünleri ile müşterilerimize sunulan portföyümüz, yenilikçi anlayışımızın pekişmesine ve rekabetçi bir fiyat politikası gütmemize vesile olmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz, sizlere adet başı ve uzun süreli sözleşmelerde ne kadar ödeme yapacağınız hususunda detaylı bilgi paylaşmaktadır.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Fotokopi maliyetinizi düşürmek için hemen bize ulaşın.