Teknik Servis ve Sarf Malzeme Satışı

Teknik Servis ve Sarf Malzeme Satışı

Firma olarak müşterilerimizin yazıcı ve fotokopi makinesi kullanımlarında ihtiyaç duyabilecekleri her alanda çözüm üretiyoruz. Profesyonel kadromuzla sağladığımız teknik servis hizmetimiz ve sarf malzeme satışımız da işimizin önemli parçalarından.

 

Kadromuzdaki teknik personeller, hizmet sunduğumuz tüm markaların modellerine hâkim ve tecrübeli bir ekip. Kiralama çözümlerimizde ve satış sonrası destek hizmetimizde garantili bir şekilde çözüm sağlıyoruz. Periyodik bakım, arıza giderimi ve yedek parça montajı gibi hususlarda işinizi aksatmadan hizmet veriyoruz.

 

Sarf malzeme satışımız ise orijinal ve muadil ürünleri içeriyor. İnternet üzerinden perakende olarak satışını sunduğumuz ürünleri tüm Türkiye’yi kapsayan bayi ağımızla toptan şekilde de tedarik edebiliyoruz. Bu sayede ürün grubumuzdaki farklı modellerle alternatif üretebiliyor ve uygun bir fiyat politikası oluşturabiliyoruz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Fotokopi maliyetinizi düşürmek için hemen bize ulaşın.