Aylık Ödemeli Full Kiralama

Aylık Ödemeli Full Kiralama

Aylık taksitler halinde ödeme sağladığınız yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama yöntemimiz, bir yıl ve daha uzun süreli kullanımlar için idealdir. Kurumsal şirketlere ve kamu kurumlarına yönelik sunduğumuz çözümlerimizde sıfır cihaz tedariki sağlamaktayız.

 

Firmamız bünyesindeki uzman teknik personel tarafından sıfır olarak kurulumu yapılan kiralık fotokopi makinesi ve yazıcılar tarafınıza teslim edildikten sonra sınırsız kullanım hakkına sahip olursunuz. Sözleşmeniz boyunca ne kadar çıktı alırsanız alın ödeyeceğiniz tutar değişmez.

 

Sözleşmeniz devam ettiği müddetçe toner ve kartuş desteği firmamızca sağlanır. Periyodik bakımları da ücretsiz olarak sağlanan cihazlarınızda arıza oluşması halinde yine biz devreye girerek çözüm sunarız. Kiraladığınız cihazın marka ve modeline göre belirlenen ücreti aylık taksitler halinde ödeyebilir ve bu sayede bütçenizi sarsmadan teknolojiyi hissedebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Fotokopi maliyetinizi düşürmek için hemen bize ulaşın.