Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız yazıcı kiralama, fotokopi kiralama, orijinal ve muadil sarf malzeme, yazıcı tamir hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerimiz doğrultusunda müşterilerimize, baskı sektöründe tek çatı altında hizmet veriyoruz. Çözüm ortaklarımız ile beraber hızlı çözümler üreterek, sektörde en hızlı çözüm üreten firma olmayı hedefliyoruz.

2007 yılında baskı hizmetleri sektörüne adım attık. Kadromuzu alanında uzman kişiler tarafından oluşturarak, kaliteli ve hızlı çözümlemeler yapmayı planladık. Firma olarak popüler markalar ile iletişime geçerek, sektörde kaliteli hizmetler verdiğimizi kanıtlayarak, çözüm ortaklarımız ile anlaşmalar sağladık. Sektöre hızlı bir şekilde giriş yaparak, portföyümüze gün geçtikçe yeni müşteriler katıyoruz. Verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizi memnun ederek, piyasadaki bilinirliğimizi ve kalitemizi arttırıyoruz.

Ricoh, kyocera mita, canon, develop, konica minolta, oce, samsung, lexmark, hp markalarıyla çözüm ortaklığımız sayesinde teknik alanda destek veriyoruz. Yazıcı ve fotokopi makinelerinin yedek parça tedarikini sağlıyor, bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde ekstra maliyetler çıkartmadan, çözüm odaklı çalışıyoruz. Bu markaların sarf malzeme tedarikini yapıyor, satış sonrası doğacak malzeme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Orijinal sarf malzeme desteğinin yanı sıra işletme maliyetlerini azaltmak isteyen müşterilerimiz için muadil sarf malzeme desteği veriyoruz.

Vizyonumuz

Çözüm ortaklarımız eşliğinde gelişmeleri takip ederek teknoloji ile beraber büyümek. Gelişmeler doğrultusunda hizmetlerimizi güncelleyerek, gün cel çalışmalar yapmak. Teknik servis alanında yerelde bilinen bir marka olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini yeni çözümler ile daha fazla arttırmak, sektörde bilinen ve lider bir marka olmak. Yeni çözüm ortakları edinerek, tanınan bir firma haline gelmek.

Fotokopi maliyetinizi düşürmek için hemen bize ulaşın.