Üsküdar Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Kurumsal yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama alanında on iki yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız, tam kapsamlı teklifleri ile yükünüzü hafifletiyor. Üsküdar yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz karşılanırken her zaman sıfır cihaz kullanma ayrıcalığını yaşıyorsunuz ve 7/24 destek alabileceğiniz bir teknik servis de hizmetinize sunuluyor.

 

Kağıt Sizden Gerisi Bizden

Üsküdar fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacınızı karşılarken sizi olabildiğinde az işle uğraştırmak temel prensibimiz. Bu yüzden diyoruz ki; siz sadece harcayacağınız kağıdı düşünün, gerisini bize bırakın. Cihazın sizde kaldığı süre boyunca tüm kartuş ve toner ihtiyacınız bizden soruluyor. Ayrıca cihazın arızalanmasını da dert etmenize gerek yok. Ekiplerimiz ofisinize gelerek durumu stabil hale getiriyorlar. Daha kapsamlı bir onarım gerektiren durumlarda ise tarafınıza alternatif bir cihaz verilerek işinize devam etmeniz sağlanıyor.

Masrafları Azaltıp Konforu Hissedin

Kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama konusunda firmaların en büyük avantajı toplam gideri minimize etmek oluyor. Bizler, firmanız için alternatif ödeme kanallarını aktive ederek bütçenizi saramayacak planlar hazırlıyoruz. Yıllık sözleşme yapıldığı taktirde ücretleriniz aylık taksitler halinde sizlerden tahsil ediliyor. Ayrıca hizmetimize olan güvenimiz sayesinde cayma bedeli uygulamamamız da mevcut değil.

Dönemsel fotokopi kiralama metotlarını tercih eden müşterilerimiz ise ay sonunda cihazdan çekilen veriler üzerinden bir bedel ödüyorlar. Değerlendirme ise sayfa adedi üzerinden faturaya yansıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right