Ümraniye Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

12 yıllık geçmişi olan markamız, sizler için Ümraniye yazıcı ve fotokopi kiralama alanında da hizmet veriyor. Firmanızın yıllık maliyetlerini aşağıya çeken kiralama metotları ile bütçenizi rahatlatırken sıfır cihaz kullanma konforunu da sizlere sunuyoruz.

 

Geniş Ürün Yelpazesi ve Teknik Destek

Fotokopi ve yazıcı kiralama konusunda kurumsal çözümler üreten ekibimiz, firmanıza en uygun marka ve modelin belirlenmesi noktasında ücretsiz danışmanlık veriyor. Sektörün en iyi markaları ile çalışarak müşterilerimiz kalite ürünler kullanmasını sağlarken teknik destek ağımızdan yararlanma olanağı da veriyoruz. Cihazların kurulumu ofisinizde gerçekleşiyor ve gereken teknik detaylar paylaşılıyor. Bu sürecin ardından sözleşmeniz boyunca sınırsız kartuş ve toner desteği alabiliyorsunuz.

Cihazlarınızda arıza meydana gelmesi halinde; Ümraniye fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimiz dahilinde onarımını üstleniyoruz. Ofis bünyesinde çözülemeyen sorunlar meydana geldiğinde ise işinizi sekteye uğratmamak adına gereken cihaz takviyesini de sağlıyoruz.

Farklı Ödeme Seçenekleri

En uygun fotokopi kiralama hizmetini alabilmeniz için fiyat konusunda sizlere kolaylıklar sağlayan markamız, iki farklı yol üzerinden teklif hazırlıyor. İlk teklifimiz; yıllık sözleşmeler için geçerli olan ve aylık sabit ücret alınan uzun süreli kiralama metodumuza ilişkin oluyor.

İkinci teklifimiz ise; belirli süreli cihaz ihtiyacınızı gidermek adına kullanım miktarınız kadar ödediğiniz metodumuz. Sayfa adedi üzerinden oluşturulan faturalar, ay sonlarında tahsil ediliyor ve TL bazında hesaplanıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right