Tuzla Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Marka olarak on iki yıllık tecrübemizle müşterilerimizin Tuzla yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyaçlarını karşılama ya devam ediyoruz. Sektörün en kaliteli firması olma yolunda ilerlerken temas kurduğumuz müşterilerimizi ofis içi ekipman maliyetlerinden kurtarıyoruz. Çok daha uygun ücretlerle son teknoloji ürünü cihazlar kullanmanıza vesile olan kiralama modellerimiz sizlerle birlikte belirlediğimiz plan çerçevesinde şekilleniyor.

 

Bütçe Dostu Ödeme Planları

Fotokopi ve yazıcı kiralama sürecinin ilk adımı iş yükünüze uygun bir marka / model belirlemek. Bu noktada HP, Lexmark, Canon ve Kyocera gibi sektörce kabul görmüş markaların en yeni ürünleri ile sizleri buluşturuyoruz. Ardından sıra kullanım süresinin belirlenmesine geliyor.

Yıllık sözleşme imzalandığı taktirde ödemeleriniz aydan aya sabit taksitler şeklinde oluyor ve bu sayede ekonomik bir rahatlık da yaşıyorsunuz. Sayfa başı ödeme dediğimiz sistem ise belirli süreli kiralamalar için uygun. Buradaki temel ise kullandığın kadar öde faktörüne dayanıyor.

Kartuş ve Toner Her Zaman Bizden

Teknik ekibimiz, Tuzla fotokopi ve yazıcı kiralama sürecinin her alanında bilfiil destek olan bir konumda. Sıfır olarak kurulumu yapılan cihazın sonraki sürelerde arıza yapması halinde onarımı aynı ekip ya da ilgili servis tarafından sağlanıyor. Bununla birlikte kiraladığınız cihazın toner ve kartuş ihtiyacı, kira sözleşmesi boyunca firmamız aracılığıyla ücretsiz karşılanıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right