Şişli Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Esnek ödeme imkanlarımızla Şişli yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm bulan firmamız, sıfır cihaz kullanarak teknolojiyi yakalamanıza yardımcı oluyor. 12 yıllık marka geçmişimizle sektörün nabzını tutarken, en uygun fotokopi ve yazıcı kiralama olanaklarını sizlerle buluşturuyoruz. Şirketinizin maliyet yükünü azaltacak olan cihaz kiralama seçeneği, konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

 

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimizle Doğru Metodu Bulun

Şişli fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerinizde en iyiyi bulmanız için uzmanlarımız tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor. Bu sayede firmanızın geçmiş istatistikleri ve mevcut iş yükü üzerinden hareketle optimum fayda sağlayan plana geçiş yapılıyor.

Marka ve model seçimi de yapıldıktan sonra sözleşmenizin süresi saptanıyor. Kiralama ihtiyacınız eğer belli bir dönemi kapsıyorsa, sayfa başı ücretlendirme metodumuzu tavsiye ediyoruz. Burada cihazın sistem hafızası temel alınarak miktar belirleniyor.

Yıllık sözleşme yapıldığındaysa, ödemeleriniz aylık periyotlara bölünerek tarafınıza faturalandırılıyor. Ayrıca sözleşmenin tek taraflı iptali durumunda sizlerden cayma bedeli de istenmiyor.

Teknik Sorunlara Anında Çözüm

Teknik servisinin uzmanlığından faydalanmanızı sağlayan markamız, fotokopi ve yazıcı kiralama yoluna gittiğinizde sizlere çok yönlü bir hizmet vaat ediyor. Yedek parça, kartuş ve toner temininin yanı sıra arıza durumlarındaki tamirat da tarafımızca üstleniliyor.

Cihazın transferi söz konusu olursa, onarımı tamamlanana kadar ofisinize yedek cihaz takviyesi yapılıyor ve işlerinizi sorunsuz bir şekilde devam ettirebiliyorsunuz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right