Samsung Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Ofis içi ekipmanların tedarik edilmesi, kurulumu ve periyodik bakımlarını içeren kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetimizde Samsung marka cihazları da sizlerle buluşturuyoruz. İstanbul merkezli firmamız, Türkiye’nin her yerine ulaşan hizmet ağı sayesinde firmanız için ideal kiralama modeline kavuşmanıza yardımcı oluyor.

 

Samsung Fotokopi Kiralama Modelleri

Her sektörün dinamikleri farklı olduğu için uygun kiralama yöntemi de değişkenlik gösterebiliyor. Firmanız için en iyi yazıcı ve fotokopi kiralama modelini belirlemek adına sizlerle koordineli şekilde çalışan teknik ekibimiz, Samsung’un geniş ürün portföyü ile karşınıza birkaç teklifle çıkıyor. Kiralamanız uzun süreli olacaksa, sözleşmeniz buna göre hazırlanıyor.

Özellikle iş yükü sürekli olan ve yoğun baskı ihtiyacı bulunan firmalar için bu modeli öneriyoruz. Ayrıca bu şekilde aylık ne kadar ödeyeceğinizi de önceden bilerek ona göre planlama yapabiliyorsunuz. Dönemsel kiralama metotlarımızda ise sayfa başı kullanım temelinde şekillenen bir çözüm sunuluyor. Burada kiraladığınız cihazı kullandığınız periyodun sonunda hafızası üzerinden kaç adet baskı yapıldığı ortaya çıkarılıyor ve ödemenizde bu minvalde hesaplanıyor.

Samsung Yazıcı & Fotokopi Teknik Özellikleri

Fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızı karşılarken maksimum verim sunan modeller barındıran Samsung markasında her yıl güncel ürünlerle portföy desteklenmektedir.

Markanın genel özellikleri ise renkli baskı desteği vermesi,  dakikada 35-65 baskı sayfa çıktı imkanı sunması, farklı kağıt boyutlarını da barındırması şeklinde sıralanabilir. USB bağlantısı ve kablosuz internet ağına entegre olması gibi niteliklerle de ön plana çıkan modeller ofis içinde çoklu kullanım ihtiyacına da cevap vermektedir.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right