Ricoh Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Japonya merkezli elektronik şirketi olan ve yaklaşık 80 yıldır faaliyet gösteren Ricoh, firmamızdaki yazıcı ve fotokopi kiralama modellerine dahil olan bir marka. Kurumsal taleplerinizde en hızlı yanıtı vererek sektör lideri ile çalışmanın konforunu sizlere sunan firmamızda en uygun ofis içi ekipman kiralama çözümüne ulaşabilirsiniz. Toplam maliyetinizdeki önemli kalemlerin düşmesini sağlayan cihaz kiralama metotları, firmamız tarafından iki farklı seçenekte sizlere sunulmaktadır.

 

Ricoh Fotokopi Makinesi Özellikleri

Firmamızda birçok modeli bulunan Ricoh marka cihazlar, yüksek teknolojiyi en iyi hissettiren seçenekler arasındadır. Siyah – beyaz ve renkli baskılarda etkileyici bir performansla çalışan cihazlarda çoklu kağıt desteği sunulur.

Dakika bazlı olarak 60+ baskı yapabilme kapasitesi olan modelleri de olan marka, şirketimizin teknik destek ekibi sayesinde sorunsuz bir kurulumla sizlere ulaşır. Diğer yandan yedek parça temini konusunda da kiralama süresi boyunca herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Ricoh Yazıcı & Fotokopi Kiralama Fiyatları

En uygun yazıcı kiralama seçeneğini belirlerken elbette fiyatlandırmaya da dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda sizler için bütçe dostu teklifler hazırlayan şirketimiz, isterseniz sayfa başı isterseniz de sabit ödeme imkanı sağlıyor.

Sabit ücretli kiralama modelimizde cihazınızı sınırsız kullanım hakkı elde ediyorsunuz ve yapılan sözleşme süresi boyunca aylık ödeme sağlıyorsunuz. Sayfa başı kiralama alternatifinde ise belirlenen süre sonunda hesaplanan kullanım adedi üzerinden bir ücret ortaya konuyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right