Mecidiyeköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Mecidiyeköy yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinize en doğru çözümleri sunan firmamız, profesyonel kadrosu ile sizlere on iki yıldır hizmet veriyor. Şirketler için önemli bir gider olan ofis için ekipmanların belirli süreli kullanımı, toplam masrafın azalmasını sağlarken firmalara da teknolojinin son halini test etme şansı veriyor. Zira firmamızdan kiraladığınız tüm cihazlar kutusundan sıfır olarak çıkartılarak ofisinize kuruluyor.

 

Teknik Sorunlar Sorun Değil

Sıradan yazıcı ve fotokopi kiralama firmaları gibi değil çok yönlü bir hizmet anlayışına sahip olan firmamızda cihazınızın temini ile birlikte teknik servis desteği de veriliyor. Kurulum sonrasında gerekli talimatları yetkililere ileten ekiplerimiz herhangi bir arıza durumunda da yine ofis içinde müdahaleye öncelik veriyorlar.

Cihazın onarımı için servise gitmesi gerekirse, farklı bir cihaz desteği sağlanıyor ve bu sürede işlerinizde problem yaşamıyorsunuz. Kartuş ve toner ihtiyacınızda da Mecidiyeköy fotokopi ve yazıcı kiralama firması olarak sözleşme boyunca ücretsiz tedarik sağlıyoruz.

Nasıl Ödeyeceğinizi Siz Seçin

Ödeme planlarımız iki farklı alan üzerinde belirleniyor. Sözleşmenin asgari bir yıl olduğu sözleşmelerde ödemeleriniz aylık sabit taksitler şeklinde belirleniyor. Kurumsal yazıcı kiralama desteği de sunan şirketimiz, belirli süreli kiralamalara da yeşil ışık yakıyor. Bu durumda ise “kullandığın kadar öde” şıkkı devreye giriyor. Cihaz kaç sayfa baskı yaptıysa ödemeniz de buna göre belirleniyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right