Maltepe Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Yüksek kaliteli hizmet sunma prensibiyle Maltepe yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinizi sorunsuz bir şekilde karşılayan firmamız, 12 yıldır sektörün içinde yer alıyor. Binlerce memnun müşteri ile temas ettiğimiz bu serüven içinde şirket maliyetlerinizi azaltmak için sizlere cihaz kiralama olanağı sunuyoruz.

 

Her Zaman En Yenisi Sizde Olsun

Maltepe fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimizde sizlere mutlaka sıfır cihaz temin ediyoruz. Ofisinize ücretsiz olarak yapılan kurulum öncesinde kutusunu açtığımız cihazın marka ve modeli ise uzmanlarımız ve firmanızın yetkilileri ile birlikte belirleniyor.

Danışma aşamasında iş yükünüz ve yıl içinde ortalama temponuz saptanarak size en iyi performansı sunacak cihazı seçiyoruz ve bu süretçe her zaman iletişim halinde oluyoruz. Bu sayede satın almanın ekonomik yükünden kurtulmanızın yanı sıra teknolojik gelişmelerin içinde kalmış oluyorsunuz.

Sabit Ödeme İmkanından Faydalanın

Firmanızın ihtiyaçlarına göre cihaz seçimi yapıldıktan sonra sıra sözleşme süresine geliyor. Kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama alanındaki tecrübesi ışığında size iki farklı seçenek sunan ekiplerimiz, bu doğrultuda bir sözleşme ve ödeme planı hazırlıyor.

Aydan aya alınan sabit ödemelerle ilerlemek isterseniz ilk etapta bir yıllık biz sözleşme oluşturuluyor. Ancak istediğiniz zaman cihazları bedelsiz iade edebiliyorsunuz. Başka bir metot ise sayfa başı ödeme sağlamanız yönünde gerçekleşiyor. Buradaki ödeme miktarınız ise sayfa başı kullanıma göre saptanıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right