Lexmark Yazıcı Kiralama

Ofis içi masraflarınızı fotokopi ve yazıcı kiralama modelleri ile minimize etmek mümkün. Firmamızın kataloglarında yer alan Lexmark marka cihazlar ile yüksek performanslı bir deneyim yaşayabilir ve buna en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Teknik servis olanaklarımız ve yedek parça desteğimiz ile birlikte sunduğumuz kiralama modelleri, firmanıza her zaman sıfır cihaz kullanma lüksü sağlıyor.

 

Yazıcı Kiralama Avantajları

Farklı sektörlerde işleyiş gösteren birçok firma kurumsal yazıcı kiralama yoluna giderek maliyet tasarrufuna gidiyor. Cihaz satın aldığınızda ortaya çıkan olası sorunlardan kurtulmanızı sağlayan bu uygulama, yüksek verimli bir çalışma çarkı oluşturmanıza da yardımcı oluyor.

Kartuş ve toner ihtiyaçlarınızda da sözleşme süresi içinde sizlere destek sağlayan firmamız arızalanan parçaların yerine hem orijinal hem de birinci kalite muadil parça teminini garanti ediyor.

Yazıcı Kiralama Fiyatları

Lexmark marka yazıcı kiralama taleplerinize farklı model seçenekleri ile cevap veren firmamızda, ödeme seçenekleri bütçenizi sarsmayacak şekilde belirleniyor. Fiyatlandırma, kiralama süresine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin yıllık sözleşme bazında bir cihaz kullanımı yapılacaksa; her ay aynı bedeli ödeyerek sabit ücret garantisinden faydalanabiliyorsunuz.

Birim maliyet tandanslı ödeme metodunda ise cihazı kullandığınız ayın sonunda harcadığınız sayfa bazlı bir ödeme miktarı oluşturuluyor. Firmamızla iletişim bilgilerimiz üzerinde bağlantı kurarak teklif alabilir ve ihtiyacınıza en uygun çözümü bulma konusunda teknik danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right