Lexmark Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama sektöründe lider konumda olan firmamız, kalitesi ve dinamizmi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Teknik destek, yedek parça ve periyodik bakımlarla birlikte ofis içi cihaz kiralama modelleri oluşturup tüm ihtiyacınızı aynı payda üzerinden giderme fırsatı sunarak maliyetlerinizi azaltma garantisi vaat eden yapımız, 24 saat ulaşılabilir bir çalışma prensibi ortaya koyuyor.

 

Lexmark Cihazların Teknik Özellikleri

Lexmark, fotokopi ve yazıcı kiralama alanında yüksek verim alabileceğiniz bir marka. Özellikle workgroup kapsamındaki modelleri ile dakikada 66 adet baskı alabilme lüksü sunan cihazlar tam renk kapasitesi ile çalışıyor. Farklı kağıt boyutlarını destekleyen ve ofis içi ortak kullanıma uygun bir donanım taşıyan modeller sayesinde her ölçekten işletme için optimum fayda sağlıyor.

Monochrome ve renkli led laser nitelikleri ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunan marka, yerinde kurulum ve kullanım süresi boyunca teknik destek imkanı ile birlikte ofisinize merhaba diyor.

Lexmark Fotokopi & Yazıcı Kiralama Fiyatları

En uygun fotokopi kiralama alternatifini bulmak için firmanızla birlikte çözüm süreci oluşturan teknik ekibimiz, fiyatlandırma konusunda da buna bağlı olarak teklif hazırlıyor.

Seçilen modele ve kiralama süresine göre farklılık gösterebilen fiyatlar, aylık sabit ücret ve sayfa başı kiralama metotları sonucunda faturalandırılıyor. Sizin için en doğru seçeneği bulmamız adına iletişim kanallarımızı kullanabilir ve dilerseniz ofisinizde sizleri ziyaret etmemizi talep edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right