Lexmark Fotokopi Kiralama

Firmamızın ürün portföyünde yer alan Lexmark marka cihazlar, kurumsal fotokopi ve yazıcı kiralama arayışında olanlar için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Fiyat / performans ortalaması bakımından piyasanın öne çıkan modellerini barındıran marka, şirketimizin 12 yıllık tecrübesi sayesinde sizlere teknik servis ve yedek parça desteği ile birlikte sunulmaktadır.

 

Fotokopi Kiralama Avantajları

Ofis içi cihazları kiralama yoluna gitmek, firmaların üretim kapasitesini düşürmeden ekonomik tasarruf sağlayabileceği etkin bir yöntemdir. Yazıcı ve fotokopi kiralama yoluyla teknolojik takibi deyim yerindeyse otomatiğe almış olursunuz. Her daim sıfır cihaz kullanacağınız için yüksek verimde çalışan ekipmanlar ile maksimum fayda sağlarsınız.

Ayrıca kiralama hizmeti ile birlikte üzerinizden yedek parça temini ve arıza durumunda personel arama gibi yükler de kalkmış olur. İstanbul odaklı çalışan firmamızdan Türkiye’nin her noktasına ulaşım sağlanmakta ve uzman teknik kadromuzla en kısa sürece çözüm oluşturulmaktadır.

Fotokopi Kiralama Fiyatları

Kiralama modellerinde ürün ve süre seçimine göre fiyatlandırma da farklılık gösterir. Örneğin bir yıllık sözleşmeler kapsamında değerlendirme yapıldığında aylık sabit bedeller ödeyerek kiralama yoluna gidebilirsiniz. Bununla birlikte sadece belli bir periyot için fotokopi kiralama ihtiyacınız oluştuğunda da uygun bir yol belirlenir.

Sürenin sonunda cihazın durumu kontrol edilerek yapılan kullanım üzerinden bir ücretlendirme oluşturulur. Sayfa başı kiralama adını verdiğimiz bu yöntem, fuar katılımları ya da süreli projeler için daha uygundur.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right