Kyocera Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Japonya’da üretilen Kyocera markası, firmamız aracılığıyla fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızda sizlere sunulan alternatifler arasındadır. Uzun vadeli ve belirli süreli kiralama çözümlerinde yüksek performans vaat eden bu modeller, sizlere teknik servis ve yedek parça desteği ile birlikte sunulur. Tüm ülkeye ulaşan çözüm ağımız, sizlere en uygun cihaz kiralama fırsatını verirken deneyimli personelimiz sayesinde sürecin her basamağı takip edilir.

 

Kyocera Fotokopi & Yazıcı Özellikleri

Çalışma hızı ve performansı ile kurumsal fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerini üst noktadan karşılayan Kyocera marka cihazlar, A3 / A4 ve letter vb kağıt boyutlarını destekleyerek çok yönlü bir ofis için yardımcı niteliği kazanmıştır.

Uzaktan bağlantı olanağı ve paylaşım ağına entegre olması ise ofis içinde birden fazla departmanın kullanımına imkan tanır. Renkli ve siyah-beyaz baskılarda çözünürlük bakımından yüksek kalitede verim alabileceğiniz bu cihazlar, USB bağlantısı ve wireless desteğini standart özellik olarak sunmaktadır.

Kyocera Fotokopi Kiralama Fiyatları

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda bir kiralama modeli belirleyen teknik kadromuz ödeyeceğiniz miktarı bu çerçevede belirler. İki farklı sistem üzerinden ilerlenir ve bir tanesinde aylık sabit ücret ödeyerek cihaza sınırsız kulamım hakkıyla sahip olursunuz.

Diğerinde ise kullandığın kadar öde prensibi benimsenmiştir ve kiralama süresi sonunda sayfa başı maliyet belirlenir. Fotokopi kiralama İstanbul ve çevresinde 24 saat teknik servis desteği ile sizlere sunduğumuz bir ayrıcalıktır ve konu hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right