Küçükçekmece Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Mutlu müşterileriyle birlikte büyüyen firmamız Küçükçekmece yazıcı ve fotokopi kiralama hizmeti almak için en doğru adres. 12 yıllık tecrübemizle sizlere sorunsuz bir deneyim yaşatmak için çabalıyoruz ve teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Şirket giderlerinizin önemli kalemlerinden biri olan ofis için ekipmanlarda, kiralama yoluna giderek maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Kiralama Metodunuzu Birlikte Belirleyelim

Küçükçekmece fotokopi ve yazıcı kiralama alanında sürecin başlangıcından itibaren sizlere destek olan bir iş akışımız mevcut. Ücretsiz danışmanlık sunan uzmanlarımız aracılığıyla sizlere en uygun kiralama metodunu firma yetkilinizle birlikte belirliyoruz.

Aylık sabit ücret ödediğiniz kiralama yöntemimizde sözleşme süresinde herhangi bir artış olmuyor ve olası bir durumda sizlerden cayma bedeli de talep etmiyoruz. Dönemsel kiralamalarınızda ise kullandığınız miktar üzerinden ödeme yapmanız istemiyor. Buradaki kıstas ise cihazın hafızasındaki baskı adedi oluyor.

Teknik Destek İmkanından Faydalanın

Müşterilerimize sunduğumuz cihazların hepsi sıfır oluyor ve ofisinizde kutusundan çıkarılarak kurulum yapılıyor. Teknik servisimiz tarafından dikkat edilmesi gereken noktalar paylaşıldıktan sonra kullanıma başlıyorsunuz.

Sözleşme zamanı dahilinde kartuş ve toner teminini biz sağlıyoruz ve size sadece kağıt hesabı yapmak kalıyor. Fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetimiz, ücretsiz bakımı da kapsıyor ve arıza durumunda onarımı da teknik uzmanlarımız yapıyor. Eğer sorun ofisinizde çözülemezse; alternatif cihaz verilerek işlerinize devam etmeniz sağlanıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right