Kadıköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Firmaların yıllık toplam maliyetlerini indirmek için başvurdukları yöntemler arasında yer alan yazıcı ve fotokopi kiralama çözümleri, sektör lideri olan şirketimiz tarafından verilen hizmetler dahilinde. Kadıköy yazıcı ve fotokopi kiralama konusunda bizimle iletişime geçerek sizler de avantaj sağlayabilir ve son teknoloji ürünü cihaz kullanarak çağa ayak uydurabilirsiniz.

 

İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler Bizimle Mümkün

Kurumsal fotokopi ve yazıcı kiralama alanında firmalara destek sunarken kapsamlı bir analiz süreci uyguluyoruz. Bu sayede iş yükünüzü ve gelecekteki potansiyelinizi hesaba katarak size özel çözümler üretiyoruz. Marka ve model tespitini yaptıktan sonra sizler için iki farklı kiralama metodu sunuyoruz.

Uzun vadeli kiralamalarınızda ödeyeceğiniz miktar aylık sabit taksitler halinde faturalandırılıyor. Belli bir dönemi kapsayan ihtiyaçlarınızda ise ay sonunda yapılan kontrollerle kullanım miktarınız üzerinden bir ücret belirleniyor. Buradaki belirleyici faktör ise baskıya giren sayfa adedi oluyor.

Kartuş, Toner ve Periyodik Bakım Hizmeti

Firmamız üzerinden Kadıköy yazıcı ve fotokopi kiralama hizmeti satın aldığınızda, sözleşmeniz boyunca kartuş ve toner desteği sağlanıyor. Ayrıca cihazınızın bakımları da uzman teknik ekibimiz aracılığıyla yapılır sizlere detaylı rapor sunuluyor. Beklenmedik arıza durumlarında ise anında müdahale prensibini benimseyen personelimizce destek veriliyor. Sorun, ofisinizde çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor.

Cihazın naklini gerektiren durumlarda ise aynı kapasiteye sahip alternatif cihazınızın kurulumu yapılarak onarım süresinde işlerinizin aksaması engelleniyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right