HP Yazıcı Kiralama

Yüksek çözünürlüklü baskı imkanı sunan HP yazıcılar, firmamızın sunduğu farklı kiralama metotları ile ofisinizin vazgeçilmez bir parçası olacak. Toplu kullanım ve hızlı çıktı alma özellikleri sayesinde en uygun fotokopi kiralama çözümleri arasında yer alan modeller, teknik servis ve yedek parça garantisi ile temin ediliyor. Kurumsal yazıcı kiralama ihtiyacınız için akılcı bir tercih olarak nitelendirebileceğimiz cihazlar, ofisinize ücretsiz olarak kuruluyor ve teknik personelimiz tarafından gerekli kullanım talimatları veriliyor.

 

Yazıcı Kiralama Avantajları

Yazıcı kiralama sayesinde yakaladığınız en büyük avantaj ekonomik tasarruf olacak. Kur farkı nedeniyle fiyatında dalgalanmalar olan bu tür cihazları satın alma yoluna gittiğinizde orta ve uzun vadede yüklü maliyetlerle karşılaşırsınız. Çünkü cihazın olası arızaları ve yedek parça masrafları hesaplanmayan kalemler arasındadır ve firmanız için hoş olmayan sürprizler içerebilir.

Ancak kiralama metotlarına bakım ve onarım masrafları firmamıza aittir ve siz yalnızca işinize odaklanırsınız. Ayrıca cihaz kiraladığınızda her zaman sıfır ürün kullanma avantajından faydalanırsınız. Firmamız sizler için her zaman son teknoloji ürünlerini temin eder ve her adımda yanınızda olur.

Yazıcı Kiralama Fiyatları

Firmaların fotokopi ve yazıcı kiralama taleplerine en uygun yolu belirlemek için teknik destek sunan ekibimiz, işiniz için optimum fayda sağlayacak kiralama modeline göre bir ücret skalası oluşturur. Ödeyeceğiniz miktarı etkileyen en önemli faktör sözleşmenin süresidir. Eğer sabit ücret metodunu tercih ederseniz; her ay aynı bedel tahsis edilir. Dönemsel kiralama yönteminde ise süre sonunda kullanım miktarınıza göre bir bedel belirlenir.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right