HP Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Fotokopi kiralama İstanbul başta olmak üzere ağımızı tüm ülkeye yaydığımız bir hizmet. Firma olarak cihaz kiralama ihtiyacınıza çözüm bulurken diğer yönlerden de destek sağlayan bir tavır içindeyiz ve yedek parça + teknik servis hizmetini de sizler aynı potada sunuyoruz. Kiraladığınız cihazlar için 7 / 24 teknik destek imkanı sağlarken kartuş ve toner ihtiyaçlarınızda da orijinal ve muadil cihaz alternatiflerimizle yanınızdayız.

 

HP Fotokopi Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ofisiniz için HP marka fotokopi kiralama yoluna gittiğinizde sizlere öncelikle hangi metodun daha iyi olacağı konusunda yardım sağlıyoruz. Eğer sürekli baskı ihtiyacı doğan bir işiniz varsa; uzun vadeli ve aylık sabit ücret ödediğiniz model üzerinde duruyoruz. Bu metotta kullanım sınırı bulunmuyor ve ödeyeceğiniz miktar TL bazından aylara bölünüyor.

Diğer yöntemimizde ise belli bir kullanım süresi oluşturuluyor ve bu süre sonunda cihazdaki hafıza üzerinden kullanım adedi görülüyor. Buna göre sayfa başı ücret hesaplaması yapılarak tarafınızdan tahsis ediliyor.

HP Marka Cihazların Sunduğu Avantajlar?

Firmamız HP markasının en yeni modelleri ile sizler buluşturuyor. Yüksek hızda çoklu çıktı alma imkanı veren modellerde ilk sayfa baskısı 10 saniye gibi kısa bir süre içinde alınabiliyor. 60 / dakika kapasitesine ulaşan cihazlarda çift taraflı baskı, farklı boyut desteği, USB ve wireless bağlantısı gibi teknik donanımlar çoğunlukla standart oluyor.

Tarayıcı olarak da kullanılabilen modeller, kurumsal fotokopi kiralama ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right