HP Fotokopi Kiralama

Renkli baskı teknolojisinin üst noktalarında deneyim yaşatan HP fotokopi makineleri, tasarım ödüllü modelleri ile yeni nesil kullanım alışkanlıklarına uygun bir çözüm sunuyor. Fotokopi kiralama ihtiyaçlarınız için A kalite seçimler yapmanıza vesile olan modeller, firmanızın ihtiyacına uygun olması için teknik ekiplerimiz tarafından verilen destekle belirleniyor. HP yazıcı ve fotokopi kiralama ağını tüm Türkiye’ye yayan firmamız, süreç boyunca yanınızda olarak konforlu bir hizmet almanız sağlıyor.

 

Fotokopi Kiralama Modelinin Avantajları

Firmaların gider kalemlerini minimize etmek için ofis ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde karşılaması gerekiyor. Bu yüzden ana ekipmanların satın alma ve onarım maliyetlerini sıfırlayan kiralama modelleri, orta ve uzun vadede alabileceğiniz en iyi ekonomik önlemlerden bir tanesi. Yazıcı ve fotokopi kiralama seçeneğinden yararlanan firmalar, tarafımızdan toner ve kartuş desteği alarak ekstra zaman kaybetmemiş oluyorlar.

Fotokopi kiralama yoluna giden firmaların sürpriz giderlerden de kurtulduğunu söyleyebiliriz. Özellikle anlık arızalarda veya parça değişimi gerektiren durumlarda firmamızın çok yönlü desteği sayesinde bu durumu sorunsuz atlatmış oluyorlar.

Fotokopi Kiralama Fiyatları

Verilen hizmet üzerinden değerlendirdiğimizde piyasadaki en uygun fotokopi kiralama seçeneğini sunan firmamız, kullanım süreniz ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek size göre bir çözüm üretiyor. Aylık sabit ücret modeliyle cihaz kiraladığınızda sözleşme süresi boyunca aynı miktar üzerinden ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Diğer yandan sayfa başı kiralama modelini tercih ederseniz de aylık periyot sonunda cihaz üzerinden tespit edilen kullanım adedine göre bir ücretlendirme tarifesi oluşturuluyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right