Gaziosmanpaşa Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Merkez ağını İstanbul ve çevresine konuşlandıran firmamız, Gaziosmanpaşa yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinizde sizlere konforlu bir deneyim vaat ediyor. 12 senelik tecrübesi ile sektörün en iyisi olmayı başaran firmamız, hizmet ağını tüm ülkeye yaymış durumda. Şirket maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olmak adına sizler için oluşturduğumuz fotokopi ve yazıcı kiralama modelleri sayesinde son teknoloji ürünü cihaz kullanma lüksü de yaşayacağınızı belirtmiş olalım.

 

Profesyonel Ekiple Tam Kapsamlı Teknik Destek

Gaziosmanpaşa fotokopi ve yazıcı kiralama işlemlerinde sizlere paket halinde hizmet veriyoruz. Oluşturduğumuz iş modeli, donanımlı bir ekip tarafından verilen teknik desteği de kapsıyor. Bu sayede cihazın tüm bakımı ve olası arıza durumlarındaki onarımları tarafımızca hallediliyor. Diğer yandan toner ve kartuş desteği de sizlere sözleşme süresi boyunca ücretsiz olarak sağlanıyor. Size düşen yalnızca kağıt harcamalarınızın hesabını yapmak oluyor.

 

Ekonomik Kiralama Seçenekleri

Firmamız tarafınca gerçekleştirilen kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetlerinde en uygun ödeme seçenekleri oluşturuluyor ve firma yetkilileri ile birlikte hareket edilerek nasıl bir yol izleneceği kararlaştırılıyor. Dönemsel kiralama alternatifimizde cihazın hafızası baz alınarak sayfa başı kullanıma dayalı bir ücret belirleniyor.

Uzun süreli sözleşmelerde ise kullanım sınırı ya da adet hesaplaması bulunmuyor. Ödemeniz gereken miktar ise aylık sabit taksitler halinde tarafınıza faturalandırılıyor ve sözleşmelerimiz Türk Lirası olarak yapılıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right