Çorlu Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

İstanbul ve çevresi için hizmet sunan firmamız, Çorlu yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için de sizlerin yanında. 12 yıllık sektör tecrübesi ile sizler karşılarken ofis içi maliyetlerinizi minimize etmek için en uygun çözümleri sunuyoruz. Her zaman son teknoloji ürünü cihaz kullanmanızı sağlayan fotokopi kiralama hizmetimiz sayesinde birçok yönden yükselen standartlarınızın keyfini çıkarmak size kalıyor.

 

Uzman Kadro ile 7/24 Teknik Destek

Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz işinin ehli ve sizlerle sürekli temas halinde. Çorlu fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızda gün boyu destek alabileceğiniz iletişim hattımızla yanınızda oluyoruz. Ayrıca temin ettiğimiz cihazın tüm bakım – onarım işlemleri de bizim sorumluluğuz altında. Olası bir arıza durumunda hemen ofis içinde çözüm aranıyor ve en kısa sürede sorun giderilmeye çalışıyor. Cihazın yer değişimi zorunluysa; söz konusu süre boyuna kullanabileceğiniz alternatif bir cihazın kurulumu yapılarak işlerinizin aksamasına engel olunuyor.

Ödeme Planınızı Siz Seçin

Fotokopi kiralama modellerimizde ödeme planlarını müşterilerimizle birlikte oluşturuyoruz. Uzun süreli kiralama sözleşmesinden yana tercihte bulunursanız, ödemeniz aylık olarak tahsil ediliyor ve sözleşme boyunca TL bazında sabit tutuluyor. Dönemsel çözümlerimizde ise aylık süreç sonunda sayfa başı kullanım baz alınarak ödeyeceğiniz miktar şeffaf bir şekilde ortaya dökülüyor. Yazıcı ve fotokopi kiralama konusunda detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve ofisinize davet edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right