Çerkezköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Çerkezköy yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetimiz sayesinde kalitemizden sizleri de faydalandırıyoruz. Sektörün en iyisinden hizmet alma kolaylığı yaşarken, mali yükünüzü de azaltarak ofis için masraflarınızın önemli bir kaleminden kurtulmuş oluyorsunuz. Sıfır cihaz kullanma olanağı sunan fotokopi ve yazıcı kiralama modellerimiz sayesinde konforlu bir deneyim yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.

 

Kiralama Süresince Sınırsız Teknik Destek

Bizim çalıştığınızda Çerkezköy fotokopi ve yazıcı kiralama tecrübeniz farklı bir nitelik kazanacak. Çünkü yalnızca cihaz temini değil fonksiyonel bir teknik destekle de sizlerin karşınıza çıkıyoruz. Cihazı kullandığınız süre boyunca kartuş ve toner konusunda tüm ihtiyacınız bizim tarafımızdan karşılanıyor. Diğer yandan cihazlarda oluşabilecek problemlerin çözümünü de teknik ekiplerimiz üstleniyor. Ofisinize gelinip müdahale edilen arızaların çözümü mümkün olduğunda bu aşamada halledilmeye çalışılıyor. Ancak uzun sürecek onarımlarda da cihazsız kalmıyorsunuz. Aynı kapasiteye ve teknik özelliklere sahip muadil bir cihaz sizlere sunuluyor ve mevcut cihazın onarımı tamamlanana kadar kullanabiliyorsunuz.

İş Yükünüze Uygun Metotlar

Kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama metotlarımız, işinizin durumuna göre belirlenen süreçleri kapsıyor. Eğer temposu stabil ve yıl boyu süren bir işiniz varsa; sözleşmeniz yıllık olarak hazırlanıyor ve aylık ödemeler yapabiliyorsunuz. Belirli süreli kiralama yapmanız halinde ise ödemeleriniz cihazın hafızasından çekilecek veriler ışığında belirleniyor ve sayfa adedine göre hesaplanıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right