Canon Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de fotokopi ve yazıcı kiralama alanında faaliyet gösteren firmamız, en iyi çözümü bulmanız için hizmet veriyor. Cihaz kiralamanın yanında kurulum, teknik servis ve yedek parça desteği de sunarak tüm ihtiyaçlarınızın tek bir yerden karşılanmasını sağlıyor. Maliyetleri önemli ölçüde azaltan ve firmaların yıllık gider kalemlerindeki sürpriz harcamaları ortadan kaldıran kiralama yöntemi, farklı metotlarla gerçekleşebiliyor.

 

Canon Yazıcı & Fotokopi Kiralama Fiyatları

Canon fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama işlemlerinde yüksek kaliteli hizmeti en uygun fiyatla almanızı garanti eden firmamızda ödeyeceğiniz ücret ön çalışma sonunda belirlenir. İhtiyacınıza yönelik bir kiralama yöntemi bulunur ve aşamadan sonra ödeme planınız oluşturulur.

Uzun süreli kiralama modelinde firmalardan aylık sabit bir ücret alınacak şekilde modelleme yapılır. Cihaz, tarafınıza sıfır olarak teslim edilir ve sınırsız kullanım hakkınız olur. Kısa süreli yazıcı ve fotokopi kiralama modellerinde ise genellikle kullanım miktarı kadar ödeme alınır.

Belirlenen süre sonunda cihazın hafızası üzerinden kaç adet baskı yapıldığı öğrenilir ve buna göre sayfa başı ücret hesaplanır. Fuar ve sempozyum katılımları ya da sezonluk iş planı olan firmalar için en ideal çözümler teknik ekibimizin yardımıyla ortaya konulur.

Canon Fotokopi Makinesinin Teknik Özellikleri

Firmamızın tedarikçi pozisyonunda olduğu Canon marka cihazların temini esnasında sizlere birçok model sunulur. Tarayıcı olarak da çalışan cihazların Wireless bağlantısı özelliği ile uzaktan kontrol edilme ve ofis için ortak kullanım desteği gibi özellikleri vardır.

Renkli baskı ve yüksek hızlı işlem kapasitesi ile en uygun fotokopi kiralama seçeneklerinden biri olan Canon cihazlar hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right