Büyükçekmece Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki lider olarak ilerlerken Büyükçekmece yazıcı ve fotokopi kiralama konusundaki taleplerinize profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Ekonominize büyük anlamda katkı sağlayacak olan modellerimizde şirketinizin maliyet yükünü hafifletirken teknolojik imkanların gerisinde kalmamanızı da sağlıyoruz. Temin ettiğimiz cihazların tamamı sıfır olarak ofisinize kuruluyor ve bu süreçten sonra da kapsamlı bir destek sunuluyor.

 

Teknik Destek İmkanı

Prensiplerimiz gereğince Büyükçekmece fotokopi kiralama ihtiyaçlarına çözüm bulurken aynı anda teknik konulardaki sıkıntılarınızı da ortadan kaldırıyoruz. Kullanım süreniz boyunca kartuş ve toner talepleriniz tarafımızca karşılanıyor. Bununla birlikte cihaz arızalarında ücretsiz teknik destek ve yedek parça temini vaat ediyoruz. Arızaya ilk müdahale ekiplerimiz tarafından bizzat ofisinizde yapılıyor ve gerek duyulması halinde cihazınızın teknik servisimize götürüyoruz. Bu sürede işinizin sekteye uğramaması için yeni bir cihaz temini de sağlıyoruz.

Bütçenize Uygun Kiralama Yöntemleri

Firmamızda en uygun fotokopi kiralama metodundan yararlanmanız adına analiz desteği hizmetimiz de mevcut. Geçmiş kullanımlarınız ve iş potansiyeliniz irdelendikten sonra talebinizi optimum düzeyde karşılayacak olan marka ve model seçimi yapılıyor. Ardından kiralama sözleşmesi hazırlanıyor ve sözleşmenin süresine göre bir ödeme olanı oluşturuluyor. Ödemelerinizi aylık sabit taksitler halinde ya da kiralama sonunda ortaya koyulan kullanım miktarı bazında yapabiliyorsunuz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right