Beyoğlu Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Sektör lideri olarak 12 yıldır faaliyet gösteren firmamız, Beyoğlu yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinizde sizlere en uygun modeli bulmanız için yardımcı oluyor. Ekonomik olarak büyük bir rahatlık sağlayacağınız kiralama seçenekleri ile teknolojiyi hissetmeniz de mümkün. Kiralama süreniz ya da seçtiğiniz model hangisi olursa olsun ofisinize sıfır cihaz kurulumu yapılıyor. Bu sayede piyasayı takip etme ya da her seferinde cihazı yenileme derdinden kurtulmuş oluyorsunuz.

 

Teknik Problemleri Bize Bırakın

Beyoğlu fotokopi ve yazıcı kiralama paketlerimizde yalnızca cihaz temini yerine diğer ihtiyaçlarınız da düşünülerek hareket ediliyor. Diyelim ki mesai saatleri içinde cihazda bir sorun meydana geldi ve işlerinize sekte vuruldu. Bu durumda hemen bizi arıyorsunuz ve teknik kadromuz en kısa sürede ofisinize geliyor ve öncelikle sorunu yerinde çözmeye çalışıyor. Cihazın taşınması gerekiyorsa da aynı gün içinde işlerinizin aksamaması adına farklı bir cihaz kurulumu yapılıyor. Diğer yandan yazıcı ve fotokopi kiralama süreniz boyunca toner ve kartuş ihtiyacınız da firmamızın sorumluluğunda bulunuyor.

İş Yükünüze Göre Çözümler Bulalım

Kurumsal yazıcı kiralama ihtiyacı doğan firmalar için analiz desteği de sunuyoruz. Geçmiş raporlarınızı inceleyerek iş yoğunluğunuzu ortaya koyuyor ve buna uygun olarak cihaz ve kiralama süresi belirliyoruz. Dönemsel kiralama seçeneklerimizde sayfa başı ücretlendirme yapılıyor ve ödeyeceğiniz miktar KDV dahil olarak size sunuluyor. Uzun süreli kiralamalarda ise ödeyeceğiniz miktar sabit oluyor ve isterseniz aylara bölünüyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right