Beylikdüzü Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Beylikdüzü fotokopi kiralama talepleriniz için kurumsal boyutta destek sunan firmamızda süreç boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her nokta düşünülerek hareket edilir. Ofis için ekipman masrafını düşürerek orta ve uzun vadede ciddi tasarruf sağlamanıza vesile olan kiralama modellerimiz, sizlere sıfır cihaz kullanma ayrıcalığı sunar.

 

Deneyimli Personelle Çalışmanın Ayrıcalığını Yaşayın

Kiralama sürecinde sizin sadece harcadığınız kağıda odaklanmanız sağlanır. Tecrübeli kadromuz, teknik açıdan her konuda bir telefon kadar yakınızdadır. Beylikdüzü yazıcı kiralama ihtiyaçlarınızda sizlere kullandığınız cihazın periyodik bakımları da sunulur. Cihazların kartuş ve toner ihtiyacı kiralama süresi boyunca firmamız tarafından karşılanır. Arıza olduğu durumlarda ofisinizde gelinerek duruma müdahale edilir. Eğer cihazın farklı bir yerde onarılması gerekiyorsa; arıza giderilene kadar aynı muadil bir cihaz tahsis yapılır ve bu da ofisinize ücretsiz olarak kurulur.

Kiralama Süresi ve Fiyatlandırma Nasıl Belirleniyor?

Fotokopi ve yazıcı kiralama modellerinde iki farklı sözleşme yapılır. Uzun vadeli sözleşmelerde bir takvim yılı esastır ve bu süre zarfında aylık taksitler halinde ücretlendirme yansıtılır. Diğer bir sözleşme türü ise dönemse kiralama olarak lanse edilir ve firmanızın ihtiyaç süresi baz alınarak karar verilir. Bu sürede her ayın sonunda cihazın kullanım miktarı ortaya konularak sayfa başı ücret hesaplanır. Gider kalemlerinize faturalı olarak yansıyan kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama masrafınız şirketinizin ekonomik yükünü hafifleten bir konumdadır.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right