Beşiktaş Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Firmamız, Beşiktaş yazıcı kiralama ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir teklif hazırlayarak ofisinize ulaşıyor. Onlarca markadan oluşan ürün portföyümüz ile farklı isteklere de cevap veren bir fonksiyon üstleniyor. Bu bağlamda kiraladığınız cihazın kullanım hakkı tamamen sizde olurken; bizler teknik servis, kartuş / toner desteği ve düzenli bakım olanağı sunuyor. Sözleşmeniz boyunca siz sadece yapacağınız kağıt masrafı ile ilgileniyorsunuz.

 

Kiralama Süresi ve Ücreti Nasıl Belirleniyor?

Şirketinizin ihtiyaçları analiz edildiğinde size hangi modelin uygun olacağı ve ne kadar kullanım yapmanız gerektiği ortaya çıkacaktır. Beşiktaş fotokopi kiralama yöntemlerimiz ile sizlere teklif sunmadan önce kadromuzdaki profesyoneller aracılığıyla ihtiyacınızı netleştirmek için yardımcı olmaktayız. Örneğin yıl boyu yoğun tempoda devam eden bir iş yükünüz varsa ve ofisteki cihazlar ortak kullanıma mahsussa; uzun süreli kiralama yapmanızı ve buna uygun kapasitesi olan bir markayla devam etmenizi öneriyoruz. Ayrıca bu sayede ödeyeceğiniz miktar da aylık sabit taksitlere bölünmüş oluyor.

Siz İşinize Odaklanın; Biz Varız!

Firma olarak kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama modellerimizle sizlere hizmet sunarken yalnızca cihaz temini sağlayan bir pozisyon üstlenmekle kalmıyor firmanıza çözüm ortağı oluyoruz. 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz teknik servis ağımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda ofisinize gelerek destek sağlıyoruz. Bununla birlikte kiraladığınız cihazın periyodik bakımları da tarafımızca üstleniliyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right