Bakırköy Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Bakırköy yazıcı ve fotokopi kiralama firması olarak sektörün lideri konumunda sürdürdüğümüz çalışmalarımızla, maliyetlerinizi düşürmeniz için optimum çözümler sunuyoruz. Kur farkından etkilenmeden en yüksek teknolojiyi takip etmenizi sağlayan kiralama modellerimiz, teknik servis ve yedek parça desteği ile birlikte sizlere ulaşıyor. Ofis ihtiyaçlarınızda yüksek verim alabileceğiniz Samsung, HP, Lexmark ve Kyocera gibi markaların son model cihazlarını ofisinize sıfır olarak kuruyor ve periyodik bakım desteği veriyoruz.

 

Neye İhtiyacınız Var?

Alanında uzman teknik kadromuz, firmanızın ilgili bölümleri ile irtibat kurarak ihtiyacınızı belirleme konusunda sizlere yardımcı oluyor. Şirketinizin geçmiş doküman maliyeti ve potansiyel iş yükü baz alınarak yapılan analizler sonucu sizler için en uygun fotokopi kiralama modelini belirleyerek ilerliyoruz. Ardından ekiplerimiz tarafından yapılan kurulum esnasında cihazın teknik özellikleri ve dikkatli olmanız gereken noktalar konusunda bilgilendirme yapılıyor.

Ne Kadar Ödeyeceksiniz?

Kurumsal yazıcı kiralama olanaklarından faydalanırken elbette bütçenizi de düşünmeniz gerekiyor. Bu konuda firmamızın sizlere sunduğu teklifler süresine ve tercih edilen modele göre değişiyor. Eğer uzun vadeli bir kullanım gösterecekseniz; aylık sabit ücret tahsil edilen kiralama yöntemleri makul bir seçenek oluyor. Yalnızca belli bir dönem için cihaza ihtiyacınız varsa; kullanım sürenizin ardından cihazın hafızası üzerinden baskı adedi çıkarılıyor ve buna bağlı olarak sayfa başı ücretlendirme yapılıyor.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right