Bağcılar Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Müşterilerimizle birlikte büyüyerek ilerleyen firmamız, sizler için Bağcılar fotokopi ve yazıcı kiralama olanağı da sunmaktadır. Toplam maliyeti azaltma konusunda önemli bir eylem olarak öne çıkan kiralama modelleri, ofis içinde daha modern cihazları kullanmanıza yardımcı oluyor. Nitekim her modelde sıfır cihaz temini sağlayan teknik personelimiz, ofisinize kurulum yaparken cihazı kutusundan çıkararak sizlere teslim eder.

 

Çok Yönlü Hizmet Ağımızla Yanınızdayız

Fotokopi kiralama ihtiyacınıza çözüm sunarken her türlü olasılığı hesap ederek konuya yaklaşan ekibimiz, sizlere ilerde yaşayabileceğiniz durumlar için de birebir iletişim kurma olanağı vermektedir. Arıza durumlarında ofisinize gelen uzmanlar, sorunu en kısa sürede çözerek işinizin aksamamasını sağlar. Eğer anında müdahale ederek çözülemeyecek bir sorunla karşılaşmışsanız, cihazınızın onarımı tamamlanana kadar muadil cihaz temin edilir. Yedek parça ihtiyaçlarınız da gerek orijinal gerekse de A kalite muadil ürünler yardımıyla çözülür. Bu sayede kurumsal yazıcı ve fotokopi kiralama konusunda tek bir kanaldan birden fazla hizmet almış olursunuz.

İhtiyacınıza Göre Uygun Çözüm Sunuyoruz

Bağcılar yazıcı ve fotokopi kiralama taleplerinizde doğru adımı atmanız için sizlere destek oluyoruz. Alanında yıllar boyunca edindiği tecrübe sayesinde firmanızın en iyi hizmeti alması için uygun yöntemi belirleyen personelimiz, uzun dönem ya da belirli süreli kiralama yöntemleri ile yanınızda. Sabit ücret ödeyerek cihazın sınırsız kullanım hakkına sahip olabileceğiniz gibi sadece kullandığınız kadar ödediğiniz sayfa başı kiralama modelini de değerlendirebiliyorsunuz. Sizlere teklif verebilmemiz için bizimle iletişim kurabilir ve ofisinize gelmemizi de sağlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right