Avcılar Yazıcı & Fotokopi Kiralama, Teknik Servis, Yedek Parça

Ofis içinde kullandığınız ekipmanlar için satın alma yoluna gittiğinizde hem ilk etapta yüklü bir miktar harcamış oluyor hem de ilerde oluşabilecek sürpriz maliyetlere de kapınızı açık bırakıyorsunuz. Firmamız Avcılar yazıcı ve fotokopi kiralama talepleriniz için gün boyu ulaşabileceğiniz bir destek ağı ortaya koyuyor ve bu sayede ekonomik tedbir anlamında önemli bir kalemi ortadan kaldırıyorsunuz.  Kiraladığınız cihazla birlikte yedek parça ve teknik destek imkanını tek paydada sunan firmamız, işinize daha kolay odaklanmanız için konforlu bir deneyim vaat ediyor.

 

Size Özel Kiralama Yolunu Sunuyoruz?

Fotokopi ve yazıcı kiralama talebi ile gelen müşterilerimiz için ideal çözümü bulmak amacıyla teknik uzmanlarımızla birlikte fikir arayışına giriyoruz. Firmanızın geçmiş iş yükünü de ortaya koyarak aylık veya dönemsel kiralama alternatifleri üretiyoruz. Sayfamız üzerindeki formu doldurarak veya iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca talebiniz doğrultusunda firmanıza gelerek birlikte nasıl bir yol izleyeceğimizi kararlaştırabiliriz.

Ne Kadar Ödeyeceksiniz?

Cihazların kiralama bedelleri ürün modeli ve süresine göre değişmekle birlikte temel olarak iki farklı yöntemle sizlerden tahsil edilir. Avcılar fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacınızda eğer uzun vadeli bir metot belirlenirse; ödemelerinizi aylık sabit ücret şeklinde yapabilirsiniz. Dönemsel kiralama yönteminde ise kullanım süresi boyunca cihazın kaydettiği veri üzerinden ücret belirlenir. Bu yöntemde faturanız, sayfa başı baskı adedine göre oluşturulur.

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen aşağıdaki formu doldurun ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right